Aktualności

Po raz pierwszy w naszej historii nasza interpretacja poezji Leśmiana zabrzmi za Odrą u naszych niemieckich sąsiadów. Zostaliśmy zaproszeni na festiwal Liederlauschen am Rand, który odbywa się w miejscowości Oderbruch. Więcej informacji znajduję się pod tym linkiem – https://www.facebook.com/events/2101643666801104/


Rozpoczynamy cykl koncertów wakacyjnych. Sulęcin to pierwszy z nich (21.06). Następnie będzie nas można posłuchać i zobaczyć w miejscowościach: Chojna (07.07),  Łęknica (26.07), Mieroszów (27.07), Oderbruch (28.07), Kęszyca (24.07) oraz (już po wakacyjne spotkanie) w Lubniewicach (14.07). Zapraszamy!

 

 


Naszej radości z zebranej kwoty ciąg dalszy. W oczekiwaniu na płytę pragniemy Was wszystkich zaprosić na specjalny koncert w podziękowaniu za wsparcie. Zagramy dla Was 21 czerwca w Sulęcinie w Parku Miejskim przy Kontenerze Kultury. Godz. 21.00.

 

 

 


DZIĘKUJEMY!!! Dzięki Wam udało się nam uzbierać nie 100% potrzebnej kwoty a 140%. Jesteście niesamowici. Nie tylko nagramy płytę, ale i też nakręcimy teledysk.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni że mamy tylu wspierających.


Posłuchajcie naszych dźwięków, w wersji jeszcze demonstracyjnej. To jest absolutna premiera i zdecydowaliśmy się na nią na OdpalProjekt.pl.   Wierzymy, że przedstawiony program wsparcia / nagród trafia w Wasze gusta. Wierzymy też, że każdy wspierający będzie zadowolony z uzyskanego efektu, do czego dołożymy maksimum starań. No i prosimy o  każdy grosz! https://odpalprojekt.pl/p/trupiegi

 


Wraz z początkiem wiosny rozpoczynamy również  tegoroczne koncertowanie. Pierwszy mini koncert odbędzie się w naszym Sulęcinie w ramach Światowego Dnia Poezji. To również data naszego pierwszego koncertu dla szerszej publiczności zatem to nasze drugie urodziny. To już dwa lata przygody z leśmianowską poezją. Koncerty w sulęcińskiej bibliotece są zawsze klimatyczne dlatego i my przygotowaliśmy coś wyjątkowego, tym razem nie tylko „Leśmiana” będzie to niespodzianka. zapraszamy do Sulęcina.


Chcemy wszystkich poinformować – nagrywamy płytę! Rejestrujemy nasze utwory. Płyta powinna zawierać około 10 utworów ale jaki będzie efekt końcowy sami jesteśmy ciekawi. Nagrywamy w Słubicach pod okiem Piotra Tamborskiego. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się z Wami podzielić naszym wydawnictwem.


Andrzejówka to zaprzyjaźnione z nami schronisko, które położone jest  na wysokości 796 m npm  w pobliżu Przeł. Trzech Dolin w centrum Gór Suchych będących najwyższym pasmem Gór Kamiennych.  To znane i lubiane miejsce przez wędrujących turystów i narciarzy, a my w tym miejscu zagramy 21 kwietnia br.


Marzenia się spełniają. Zagramy w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Nasz koncert odbędzie się 22 kwietnia br. Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do tego kultowego miejsca. Bądźcie razem z nami.

 


Zapraszamy na styczniowy koncert do Szczecina. Zagramy na X edycji festiwalu Akustyczeń. Nasz koncert odbędzie się 9 stycznia 2018, będzie to pierwszy koncert w nowym roku, a zapowiada się bardzo intensywny rok. Jeśli macie ochotę abyśmy odwiedzili wasze miasto odezwijcie się do nas, a na pewno razem coś  zorganizujemy.