Aktualności


Posłuchajcie naszych dźwięków, w wersji jeszcze demonstracyjnej. To jest absolutna premiera i zdecydowaliśmy się na nią na OdpalProjekt.pl.   Wierzymy, że przedstawiony program wsparcia / nagród trafia w Wasze gusta. Wierzymy też, że każdy wspierający będzie zadowolony z uzyskanego efektu, do czego dołożymy maksimum starań.  No i prosimy o  każdy grosz!

https://odpalprojekt.pl/p/trupiegi

 


Wraz z początkiem wiosny rozpoczynamy również  tegoroczne koncertowanie. Pierwszy mini koncert odbędzie się w naszym Sulęcinie w ramach Światowego Dnia Poezji. To również data naszego pierwszego koncertu dla szerszej publiczności zatem to nasze drugie urodziny. To już dwa lata przygody z leśmianowską poezją. Koncerty w sulęcińskiej bibliotece są zawsze klimatyczne dlatego i my przygotowaliśmy coś wyjątkowego, tym razem nie tylko „Leśmiana” będzie to niespodzianka. zapraszamy do Sulęcina.


Chcemy wszystkich poinformować – nagrywamy płytę! Rejestrujemy nasze utwory. Płyta powinna zawierać około 10 utworów ale jaki będzie efekt końcowy sami jesteśmy ciekawi. Nagrywamy w Słubicach pod okiem Piotra Tamborskiego. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się z Wami podzielić naszym wydawnictwem.


Andrzejówka to zaprzyjaźnione z nami schronisko, które położone jest  na wysokości 796 m npm  w pobliżu Przeł. Trzech Dolin w centrum Gór Suchych będących najwyższym pasmem Gór Kamiennych.  To znane i lubiane miejsce przez wędrujących turystów i narciarzy, a my w tym miejscu zagramy 21 kwietnia br.


Marzenia się spełniają. Zagramy w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Nasz koncert odbędzie się 22 kwietnia br. Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do tego kultowego miejsca. Bądźcie razem z nami.

 


Zapraszamy na styczniowy koncert do Szczecina. Zagramy na X edycji festiwalu Akustyczeń. Nasz koncert odbędzie się 9 stycznia 2018, będzie to pierwszy koncert w nowym roku, a zapowiada się bardzo intensywny rok. Jeśli macie ochotę abyśmy odwiedzili wasze miasto odezwijcie się do nas, a na pewno razem coś  zorganizujemy.