KONCERTY

2021

04.04. SULĘCIN / Festiwal Radiowy – Radio SOK

2020

30.10. – GORZÓW / MCK

26.07. – ŻAGAŃ / Żagański Pałac Kultury

25.07. – LUBNIEWICE / Przystań

24.07. – MOSINA / MOK

11.07. – ŁĘKNICA /

04.07. – STRZELCE KRAJ. / SOK

20.06. – BORZĄTEW / Bluesowa Stodółka Matylda

19.06. – STRADUŃ / Mayovka

16.05. – SULĘCIN / Garden Stage – PREMIERA PŁYTY

15.05. SULĘCIN / PREMIERA PŁYTY – Radio SOK

19.01. – POZNAŃ / Amore del Tropico

2019

21.12. – TRZCIANKA / Cactus Pub

20.12. – SULĘCIN / klub u BULKA

24.11. – SULĘCIN / SOK

23.11. – SŁUBICE / transVOCALE Festival

15.11. – STEPNICA / GOK

27.10. – KŁODAWA/WOJCIESZYCE / GOK

26.10. – KOSTRZYN / KCK

14.09. – LUBNIEWICE / GOK

08.09. – BERLIN / LiederLauschen Das Open Air Festival

07.09. – BIELAWA DOLNA / Folklorum Festival

24.08. – KĘSZYCA / Dom Sztuk

27.07. – MIEROSZÓW / Schronisko Andrzejówka

27.06. – ODERBRUCH / Liederlauschen am Rand Festival

21.06. – SULĘCIN / Dni Miasta

08.06. – BOŻĄTEW / Bluesowa Stodółka Matylda

17.05. – MIĘDZYRZECZ / Zamek (Nocny Szlak Kultury)

16.05. – IŁOWA / Miejska Biblioteka Publiczna

13.04 – CHOJNA / Restauracja Ratuszowa

29.03. – RZEPIN / MOK

21.03. – SULĘCIN / Biblioteka Publiczna – SOK

2018

26.10. – TRZCIANKA / MDK

29.09. – KUDOWA ZDRÓJ / Schronisko Pasterka

15.09. – ZBĄSZYNEK / Piwnica Lubuskich Win

15.08. – SZCZECIN / Łąka Kany

14.08. – IŃSKO / Ińskie Lato Filmowe Festiwal

28.07. – KRZESZYCE / Dziejba Leśna Festiwal

03.07. – RZEPIN / Restauracja MAK

14.06. – POZNAŃ / Pies Andaluzyjski

13.05. – ZIELONA GÓRA / Biblioteka Wojewódzka

22.03. – KRAKÓW / Piwnica pod Baranami

21.03. MIEROSZÓW / schronisko Andrzejówka

21.03. – SULĘCIN / Biblioteka Publiczna – SOK

17.03. – ZBĄSZYNEK / Lubuska Piwnica Win

04.03. OBRZYCE

23.02. GRUDUSK / GOKiS

22.02. KARNIEWO / GOK

09.01. – SZCZECIN / AkuStyczeń Festiwal

2017

08.12. – CHOJNA / Centrum Kultury

03.12. – GRYFINO / Bar u Suszka

03.11. – SULĘCIN / klub u BULKA

30.10. – ZIELONA GÓRA / Atelier Drink Bar

30.10. – ZIELONA GÓRA / Radio Index

30.10. – SZPROTAWA / Ośrodek Kultuty

15.10. – WĘGORZYNO / Ośrodek Kultury

01.10. – GRABY / Stodoła

15.09. – RZEPIN / Restauracja Mak

08.09. – SŁUBICE / klub Prowincja

15.05. – LUBNIEWICE / Biblioteka Gminna

21.03. – SULĘCIN / Biblioteka Publiczna – SOK